Galeria Pomorska

Centrum Handlowe Galeria Pomorska to powierzchnia mająca ponad 40 tyś. m2, w tym hipermarket Carrefour. Do dyspozycji klientów oddajemy ponad 130 sklepów, restauracje, wiele stoisk na pasażu oraz bezpłatny, wielopoziomowy parking na 900 miejsc postojowych, który wraz z parkingami na terenie zewnętrznym umożliwia klientom pozostawienie swojego samochodu na jednym z ponad 1400 miejsc postojowych.

Galeria Pomorska jest nowoczesnym centrum handlowym, bardzo popularnym zarówno w Bydgoszczy jak i w regionie. We wrześniu 2015 roku Galeria Pomorska poszerzyła swoją ofertę o 30 nowych lokali. Oferta sklepów i restauracji jest różnorodna i obejmuje wiele znanych marek. Na codzienne zakupy zapraszamy do hipermarketu Carrefour. Z kolei najmodniejsze w sezonie ubrania, wzory i fasony można znaleźć m.in. w sklepach: Bershka, Stradivarius, Medicine, Diverse, House, H&M, Mohito, Reserved, CUBUS, Orsay oraz PROMOD. Takie sklepy odzieżowe jak KappAhl, Sinsay oraz Pretty One mieszkańcy Bydgoszczy znajdą tylko w Galerii Pomorskiej. Zakupu sprzętu domowego można dokonać w sklepie EURO RTV AGD. Sklepy z artykułami do wyposażenia domu to: H&M Home, HOME & YOU, English Home oraz Pepco. Na chwilę relaksu zapraszamy do nowoczesnego i komfortowego, siedmiosalowego kina HELIOS (I piętro). Wszystkie dzieci zapraszamy także do kącika zabaw, który znajduje się w środkowym pasażu. Dobry obiad podczas zakupów klienci mogą zjeść w restauracjach: Baalbek, McDonald’s, KFC, North Fish i innych.

Galeria Pomorska to centrum, w którym znajdziecie Państwo punkty oferujące usługi: dorabianie kluczy, usługi szewskie, pralnia, bankomaty, kantor, Poczta Polska, punkty obsługi klienta sieci komórkowych: Orange, Plus, T-Mobile i Play.

Loading
Jeśli tekst na tej stronie nie wyświetla się, powiadomienie o uczciwym przetwarzaniu danych można otrzymać pisząc na adres privacy@flex-e-card.com.